סנטר טקסי

תחבורה לנכים נגישה וחדשנית

תוכן עניינים

Facebook
Twitter
LinkedIn
הגיע הזמן שתחבורה לנכים תהייה נגישה וחדשנית, חברת סנטר טקסי מעניקה פתרונות ניידות חדשניים לאנשים עם צרכים מיוחדים

פתרונות ניידות חדשניים לאנשים עם צרכים מיוחדים

חברת סנטר טקסי מעניקה פתרונות ניידות חדשניים לאנשים עם צרכים מיוחדים. משתמשי כיסא גלגלים הזקוקים להסעה מיוחדת כדי להגיע ממקום למקום מתמודדים עם קשיים רבים מידי יום. נכים רבים מדווחים על זמינות נמוכה מאוד של רכבים נגישים המתאימים למגבלותיהם.

ואם זה לא מספיק, הקורונה החמירה עוד יותר את הקשיים העומדים בפני מוגבלים בניידות ונכים המשתמשים בכיסאות גלגלים. אמנם בפני קהל הנכים קיימות אפשרויות כמו אוטובוס ציבורי נגיש, או רכבת נגישה, אך במקרים רבים פתרונות אלה לא מתאימים מפני שהם כלליים מידי ואינם לוקחים בחשבון את צרכיהם הפרטיים של הנכים.

יש סיבה לתקווה

חדשנות נובעת לעתים קרובות מתקופות של צורך ודחיפות. בזמנים מאתגרים חושבים על פתרונות יצירתיים ושיתופי פעולה כדי לענות על צרכים ובעיות יום יומיות. זה רק עניין של זמן עד שפתרון חדש יופיע וייתן מענה לבעלי צרכים מיוחדים, מוגבלים בניידות, ומשתמשי כסאות גלגלים.

הטכנולוגיה מסייעת ליצור פתרונות ניידות

בעשור האחרון נחשפנו לפתרונות תחבורה רבים המנצלים את הטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי להפוך את החיים של כולנו לקלים יותר. אפשר להשתמש בדוגמא של חברת "אובר" המעניקה שירותי תחבורה על פי דרישה, בהזמנה קלה דרך אפליקציה.

שירותי ניידות לנכים בדרך כלל מוגבלים הן באיכות והן בכמות. בנוסף, למרות המאמץ של הרשויות המקומיות לנהל ולשלוט באיכותם של שירותים נגישים כאלה, הם בדרך כלל זמינים רק בערים נבחרות עם מספר מצומצם של רכבים, מה שגורם לזמני המתנה ארוכים. לאחרונה פורסם דו"ח בו צוין שזמני ההמתנה לרכבים נגישים לכיסאות גלגלים ארוכים פי 8 לעומת הזמנת רכבים שאינם נגישים.

חלק גדול מחברות ההסעה דורשים מבעלי מוגבלויות המשתמשים בכיסא גלגלים להזמין נסיעות לפחות 24 שעות מראש. אחת המגבלות הניצבות בפני חברות ההסעה הם המרווחים הארוכים בין הנסיעות, רצף הנסיעות עלול להיות פעם בשעתיים במקרה הטוב, עניין המקשה על חברות ההסעה לספק זמינות גבוהה למשך כל היום.

חברת סנטר טקסי משתדלת להרחיב אפשרויות ניידות עבור נכים

ניידות בתחבורה ציבורית היא זכות אנושית ולא מותרות. ממשלות רבות ברחבי העולם מכירות בקשר הישיר והחיובי בין תחבורה נגישה לבין צמיחה כלכלית ושגשוג.

בחברה מודעים לכך שלא יהיה פשוט לתת מענה לכל הנכים הזקוקים להסעה נגישה. "המטרה שלנו היא להפוך את העולם לקצת יותר צודק עבור בעלי מוגבלויות" אומר אחד מבעלי סנטר טקסי.

אנו מאמינים שנוכל לרתום את צוות הנהגים לתת את המענה המקסימלי עבור נכים התלויים בתחבורה נגישה.

מידע נוסף על שירותי המוניות החדשים שלנו

אהבתם? שתפו