סנטר טקסי

נסיעה במיניבוס מוזילה את מחיר הנסיעה לעומת מונית

מיניבוס חוסך בהוצאות הנסיעה: כיצד ניתן להשתמש במיניבוס כדי לחסוך כסף

לימדו מתי כדאי להזמין מיניבוס להסעה פרטית, ולמה נסיעה במיניבוס הרבה יותר משתלמת מאשר נסיעה במונית או באוטובוס

תוכן עניינים

Facebook
Twitter

מיניבוסים הפכו לאמצעי תחבורה פופולרי מכיוון שהם יכולים לשמש לכל סוגי הנסיעות הפרטיות ויעילותם גבוהה בהרבה מאשר מוניות או אוטובוסים. מיניבוס בעל 16 מושבים יכול להסיע בעת ובעונה אחת קבוצה קטנה או גדולה של אנשים, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור מטרות שונות כמו: טיולים, אירועים, נסיעות לשדה התעופה, תחבורה לתיירים, נסיעות שיתופיות, ועוד. .

מחיר מיניבוס בהזמנה פרטית: מחירים נוחים ותחרותיים עבור צרכני נסיעות קבוצתיות

אחד השימושים הנפוצים ביותר במיניבוסים פרטיים הוא להסעות קבוצתיות. מיניבוס של 16 מקומות יכול לשמש להסעת תיירים, עובדים, ילדי בית-ספר או משפחות. מיניבוסים מציעים דרך נוחה ובטוחה מאוד להגיע מביתכם לכל יעד תוך כדי חסכון בכסף בהשוואה למחירי מוניות ספיישל ואפילו לתחבורה ציבורית.

שימוש במיניבוס בהסעות לשדה התעופה

אמנם ניתן להשתמש במיניבוס גם לכל מטרה, אך השימוש הנפוץ ביותר במיניבוס הוא כדי להסיע אנשים פרטיים או גורמים עסקיים לשדה התעופה. 

למה כדאי להשתמש במיניבוס בנסיעות לנתב"ג?

  • מחיר נמוך יותר 
  • נוחות 
  • בטיחות
  • כולם נוסעים ביחד

מחיר אטרקטיבי: אם חשבתם שנסיעה במיניבוס יקרה יותר מאשר נסיעה בכמה מוניות או ב-2 מוניות גדולות אתם טועים. נסיעה במיניבוס משתלמת יותר עבור קבוצות גדולות, תיירים, או מקומות עבודה. בפעם האחרונה שנסענו לחו"ל היינו צריכים לארגן הסעה ל16 אנשים. בפנינו עמדו כמה אופציות: להזמין 4 מוניות ספיישל, 3 מוניות גדולות, או מיניבוס. בהתחלה היינו בטוחים שהכי משתלם כלכלית להזמין מונית ספיישל – אך טעינו.

רוב הקבוצה שלנו גרה בתל-אביב, וכמה גרים ברעננה, זה אומר שהיינו צריכים להזמין 2 מוניות מרעננה ועוד 2 מוניות מתל-אביב. מרחק הנסיעה מרעננה לנתב"ג גדול יותר מאשר מרחק הנסיעה מתל-אביב לנתב"ג וזה אומר שמחיר הנסיעה מרעננה יקר יותר.

התקשרנו לכמה חברות של מוניות המתמחות בנסיעות בין עירוניות לשדה התעופה וקיבלנו הצעות מחיר שונות.

הצעת המחיר הזולה ביותר עמדה על סך של 420 ש"ח ל-2 מוניות ספיישל מיוחדות ועוד כ-360 ש"ל ל-2 מוניות מתל-אביב. סה"כ עלות הנסיעה הכוללת עמדה על סך של 780 ש"ח לפני טיפ לנהג ;)

אולי כדאי להזמין מוניות גדולות כאשר נחשפנו לסכום הנסיעה הכולל חשבנו על אפשרות של מוניות גדולות. מונית גדולה מתאימה להסעה של 6 מבוגרים לכן היינו זקוקים ל-3 מוניות גדולות. מונית גדולה מתל-אביב לנתב"ג עולה כ-320 ש"ח ומונית גדולה מרעננה לנתב"ג עולה כ-400 ש"ח.

בחישוב פשוט תוכלו להבין שסה"כ עלות הנסיעה במוניות גדולות הייתה משתמלמת פחות מ-4 מוניות רגילות ולכן ויתרנו על האפשרות.

מה הכוונה מוניות מיוחדות, או למה צריך בכלל מוניות מיוחדות כשנוסעים לשדה התעופה? 

מוניות מיוחדות הן מוניות מרווחות מסוג סטיישן או מוניות עם תא מטען גדול המתאים להעמסת מזוודות רבות וציוד נוסף. אך לפעמים גם מונית סטיישן אינה יכולה להציע מספיק מקום גם לנוסעים וגם למזוודות ולכן צריך מונית עם גגון.

מוניות עם גגון בדרך כלל תוכלו למצוא בחברות מוניות המתמחות בנסיעות לשדה התעופה. אם תזמינו מונית מבלי ליידע את הסדרן שאתם נוסעים לשדה התעופה הוא עלול לשלוח מונית קטנה עם תא מטען קטן שיכול להכניס בקושי מזוודה אחת. 

כמה עולה להזמין מיניבוס בעל 16 מושבים? 

החלטנו להתקשר להסעות סנטר טקסי כדי לקבל הצעת מחיר למיניבוס מרצדס מפואר המתאים להסעה של כל המשפחה. בשיחת הטלפון סדרן התחנה הסביר לנו שנהג המיניבוס מקצועי ומנוסה מאוד בנסיעות לשדה התעופה.

כמו כן, בגלל שחלק מהנוסעים גרים ברעננה וחלק בתל אביב יהיה צורך ב-2 נקודות עצירה. עברנו גם על כמות המזוודות והגודל שלהם כדי לדעת בוודאות שתא המטען של המיניבוס מסוגל להכיל את המטען של כולנו. לאחר חישוב כל הנתונים קיבלנו הצעת מחיר משתלמת יותר מאשר הזמנה של 4 מוניות.

מיניבוס מסוגל להעמיס בקלות מזוודות של 16 אנשים

אם לא יצא לכם לנסוע במיניבוס במיוחד בשנים האחרונות כנראה שלא נחשפתם לדגמים חדשים המציעים יוקרה ותחושה של מחלקה ראשונה לכל נוסע.

רמת האבזור במיניבוס של מרצדס גבוהה מאוד אפילו ביחס ללימוזינה. החל ממושבים אורתופדיים המרגישים כמו כורסאות טלויזיה ועד בר משקאות ומערכת מולטימדיה משוכללת – אתם תרגישו שאתם נמצאים במלון יוקרתי. החוויה הכלכלית היא באמת יוצאת מהכלל ומומלצת מאוד גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת חווית נסיעה.

האם מיניבוס זול יותר גם בהסעות תיירים ונסיעות לאירועים?

אמנם ערכנו השוואת מחירים בין מונית למיניבוס בנסיעות לנתב"ג אך המחירים משתלמים יותר גם בהזמנה של מיניבוס ליעדים אחרים ולשימושים אחרים. חברים שאני מכיר אומרים שכדאי להזמין מיניבוס גם כאשר נוסעים לאירוע משפחתי מחוץ לעיר. כמה פעמים הוזמנתם לחתונה ביעד המרוחק מכם לפחות שעה או שעתיים נסיעה ולא רציתם לנסוע לבד או חשבתם על הזמנת מונית אבל אז התברר לכם שמחיר הנסיעה גבוה מאוד ואינו ריאלי. 

אנו ממליצים לערוך סקר מחירים בין חברות שונות כדי לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר גם כשנוסעים לאירועים משפחתיים.

אם תצליחו למצוא מספיק שותפים לנסיעה שגרים קרוב אליכם תוכלו להוזיל את מחיר הנסיעה באופן משמעותי לעומת מונית ספיישל. אם הצלחתם לאסוף 16 נוסעים תוכלו להזמין מיניבוס בעל 16 מקומות ישיבה וכך להתחלק בעלות הנסיעה. 

לסיכום: למיניבוס פרטי שימושים רבים כמו תיירות, נסיעות לשדה התעופה, הסעות לאירועים משפחתיים ועוד. . בקטע שקראתם הסברנו בהרחבה על היתרונות הרבים וגם פירטנו על עלויות. מיניבוס נוח יותר ופרקטי יותר מאשר נסיעה במונית ולכן מומלץ להתשמש בו בנסיעות קבוצתיות מכל הסוגים ואירועים רלוונטיים.

אהבתם? שתפו