סנטר טקסי

מיניבוס 16 מקומות עד 19 נוסעים

הזמנת מיניבוסים 16 מושבים ומעלה

הזמינו מיניבוס 16 מושבים

ניתן לשלם באשראי ביט או פייבוקס

מיניבוס לנתב"ג

מחפשים מיניבוס מרווח שייקח אתכם לנתב"ג? אנו מספקים שירותי תחבורה מביתכם לשדה התעופה בן גוריון בכל שעות היממה במחירים משתלמים. החברה מתמחה בהסעות בכל רחבי הארץ, בנוסף אנו מקבלים בקשות מיוחדות ומבצעים התאמות בהתאם לדרישות שלכם.

מיניבוס נגיש לכיסא גלגלים

מיניבוס 16 מקומות מספק פתרון נגיש לנכים ולכל מי שרוצה לנסוע ברחבי הארץ. כל המושבים מאובזרים ברמה הגבוהה ביותר כדי שאתם תוכלו להנות מהנסיעה בנוחות מירבית.

מיניבוס עם כיסא בטיחות לתינוק

שירות מיניבוסים מיוחדים לילדים - בהסעות סנטר טקסי תוכלו למצוא את כל הפתרונות למשפחה: • מושב בטיחות לתינוק או סלקל • מושב "בוסטר". מיניבוס עם מושב בטיחות - שירות הסעות עם מושב בטיחות, כיסא תינוק, או סלקל בפריסה ארצית: אזור המרכז, אזור השרון, אזור הדרום, חיפה, ירושלים ועוד…

הזמינו שירותי תחבורה מנתב"ג

הזמינו שירותי תחבורה מהירים ובטוחים משדה התעופה ועד תל אביב, ירושלים, חיפה, ועוד. . מחירי החברה משתלמים במיוחד כאשר מבצעים הזמנות מראש. אנו מכבדים כרטיסי אשראי מכל הסוגים ואפליקציות כמו ביט או פייבוקס. המיניבוסים שלנו מתאימים לכל הצרכים שלכם, רק עם מיניבוס 16 מקומות תוכלו להנות מנסיעה ישירה מנתב"ג לביתכם 24 שעות ביממה.

להגיע לכל מקום בביטחון מלא ובנוחות

חברת סנטר טקסי מציעים לכם פתרונות תחבורה מתקדמים ומזמינים אתכם ליהנות מהמיניבוסים החדישים והמפוארים שלנו. כל רכבי החברה מתאימים לכיסא גלגלים.

שירותי תחבורה נגישים בפריסה ארצית

סנטר טקסי מעניקים פתרון יעיל ואיכותי לנכים או קשישים עם מוגבלות גופנית באמצעות מיניבוסים המאובזרים במעלון חשמלי או רמפה מיוחדת לכיסא גלגלים. אנו מציעים לכם שירות מקצועי כדי שתוכלו להגיע בקלות ובמהירות לטיפולים רפואיים, טיולים, אירועים, שדה התעופה, ועוד. .

מקום ראשון בהסעות מינבוסים

המזינו מיניבוס 16 מקומות בטלפון או בוואטסאפ לכל יעד. אנו מציעים סיורים וטיולים בישראל לתיירים, מקומות עבודה, אנשי עסקים, משפחות, קבוצות ועוד. .