סנטר טקסי

מיניבוס נגיש בחברת הסעות

תוכן עניינים

Facebook
Twitter
LinkedIn
חברות הסעה נדרשות לעשות התאמות עבור נכים עם מוגבלות, וכן להחזיק בצי הרכבים שלהן מיניבוסים מיוחדים המתאימים לנכים המתניידים על כיסא גלגלים

תחבורה נגישה בראשון לציון

מעבר לאוטובוס ציבורי נגיש או רכבת נגישה, בראשון לציון תוכלו למצוא גם חברת מוניות נגישות וחברת הסעות נגישות המעמידות צי רכבים נגישים לנכים תושבי העיר. לנכים בעלי כיסא גלגלים המחפשים מקסימום נוחות כדאי להזמין הסעה נגישה פרטית המגיעה אליכם עד הבית. המיניבוס הנגיש יגיע אליכם בזמן שנקבע והנהג יעזור לכם להיכנס ולצאת מהרכב באמצעות מעלון חשמלי.

הזמנת מיניבוס נגיש בשיחת טלפון

לנוסעים המחפשים חברת הסעות אמינה המתמחה בהסעת נכים בכיסאות גלגלים כדאי לשמור את מספר הטלפון של חברת סנטר טקסי המעניקה הסעות לנכים באזור השפלה, ומלבד ראשון לציון בערים כמו: רחובות, נס ציונה, יבנה, קרית עקרון, מזכרת בתיה, גדרה, באר יעקב, רמלה, לוד, והמושבים בסביבה. 

עם המיניבוס הנגיש תוכלו להתנייד בתוך הערים או לנסוע בין הערים, כל המוניות לשירותכם 24 שעות ביממה בהזמנה מראש בחיוג למספר טלפון רב קווי.

מונית נגישה מראשון לנתב"ג

מתכננים טיול לחו"ל? צריכים מונית נגישה לנתב"ג? מצאתם. הזמינו מראש מונית מראשון לנתב"ג המתאימה למוגבלים בניידות בשיחת טלפון למוקד ההזמנות של החברה. 

שירותים נוספים אותם החברה מספקת: 

הסעות לאירועים משפחתיים, הסעות לטיולים בכל רחבי הארץ, והסעות תיירות לאילת, ים המלח, הר החרמון, טבריה, ירושלים, חיפה, תל אביב, נתניה, נצרת, נהריה, עכו, צפת, ערד, מצפה רמון, מצדה ועוד. 

דואגים שיהיה לכם נוח

עשינו התאמות רבות עבור נכים עם מוגבלות, ולכן אנו מחזיקים בצי הרכבים את המיניבוסים עם הציוד והאביזרים המתקדמים ביותר לנכים המתניידים על כיסא גלגלים.

ברכבים הנגישים מותקן מעלון הרמה חשמלי קבוע או רמפה חשמלית העומדים בכל הדרישות והתקנים. בחברת סנטר טקסי מקפידים על ציוד ואבזור על פי התקן הישראלי. 

נהגי החברה דואגים לרתום את כיסא הגלגלים למרכב בעזרת אמצעי עיגון מיוחד המבטיח את יציבותו של כיסא הגלגלים בזמן נסיעה, ולחגור את היושב בכיסא הגלגלים לבטיחות מקסימלית בזמן האצה או בלימה.

כל הנהגים בחברת סנטר טקסי עוזרים לנוסע לעלות לרכב וכן דואגים לאבטח את הכיסא למרכב על פי הכללים.

במידה ויש לכם שאלות או שאתם זקוקים למידע נוסף, תוכלו לפנות אלינו באמצעות מספר הטלפון המופיע באתר או באמצעות וואטסאפ.

נשמח לשמוע מכם, צוות סנטר טקסי

מידע נוסף על נגישות אוטובוסים בשירותי הסעות – לאתר האינטרנט (נפתח בחלון חדש)

מאמרים נוספים באתר:

אהבתם? שתפו