סנטר טקסי

מונית נגישה ברמת גן

תוכן עניינים

Facebook
Twitter
LinkedIn
"התחבורה הציבורית ברמת גן לא מספקת בזמן מגפת הקורונה. הבעיות בתחבורה הציבורית בעקבות משבר הקורונה פוגעות בציבור הנוסעים, בפרט באלו הנעזרים בכיסא גלגלים."

נעזרים בכיסא גלגלים ? אולי כדאי לחשוב על מונית נגישה

מאז תחילת מגפת הקורונה כולנו נפגענו משינויים בהסדרי התחבורה הציבורית בארץ. מספר פעמים היא הפסיקה לעבוד לחלוטין, וגם כשחזרה לפעילות הרכבת לא פעלה כלל. הדבר גרם ללחץ אדיר על האוטובוסים, שגם הם חזרו לפעול במתכונת חלקית.

אפשר להגיד שגם לפני משבר הקורונה התחבורה הציבורית בארץ לא הייתה מספקת. עם בעיית צפיפות באוטובוסים וברכבות, תדירות הגעה נמוכה ושינויים פתאומיים בזמני ההגעה. לעתים גם הגבלה על כמות הנוסעים.
כל הבעיות האלו בתחבורה הציבורית והשינויים בעקבות משבר הקורונה פוגעים בציבור הנוסעים, בפרט באלו הנעזרים בכיסא גלגלים. נסיעה באוטובוס דורשת מהם שמישהו, מלווה או נהג יפתח להם פיזית את הרמפה לעליה וירידה מהאוטובוס בכל פעם. לא תמיד האוטובוס עוצר בצמוד למדרכה, שגם זה מקשה עליהם עליה לאוטובוס. לאחר העלייה לאוטובוס הם יאלצו לשבת לעתים בצפיפות רבה ובחוסר נוחות, כל אלו מקשים עליהם את הנסיעה, וגורמת לרבים לוותר עליה. ובעצם, לוותר על דבר שהוא בסיסי- היכולת לצאת מהבית ולהתנייד בקלות

משבר הקורונה מאלץ אותנו לשמוע על מרחק סביר גם באוטובוס.

חברת מוניות סנטר טקסי תנסה להקל על נוסעים מוגבלים בתקופה הקרובה עם שירותי מוניות שנגישות ברמת גן. חברת המוניות מציעה שירות מוניות נגישות לאנשים הנעזרים בכיסא גלגלים כבר תקופה ארוכה, ועכשיו בהיקף נרחב יותר מבעבר. שירות שבו נהג המונית, לוקח את האדם הזקוק למעט יותר עזרה, מהבית לאן שהוא צריך בדיוק. בסנטר טקסי מבינים את הבעיה בכך שאין תחבורה ציבורית נגישה, ופועלים מתוך רצון לעזור לאלו שהתחבורה הציבורית לא מספקת עבורם.
על פי נתונים של משרד התחבורה, בארץ קיימת מונית נגישה אחת לכל 1,600 מוגבלים הנעזרים בכיסא גלגלים, לעומת מונית אחת לכל 340 בני אדם ללא מוגבלויות. כלומר המחסור במוניות נגישות הוא אדיר.
דווקא עכשיו, יותר מבעבר, מוניות נגישות נחוצות, במיוחד בגלל משבר הקורונה. 

אמנם לא ידוע על מחלת הקורונה הרבה, אבל דבר שאנחנו כן יודעים שהוא צריך לשמור על היגיינה, כמה שיותר. בערוצי הטלוויזיה והחדשות מדברים על כך שהאוטובוסים לא נקיים מספיק, לא מחוטאים במידת תדירות מספקת, מה שיכול לגרום להדבקה בתחבורה הציבורית.
הידבקות בנגיף הקורונה עלולה לגרום לתסביכים שונים, במיוחד לאנשים בעלי מחלות רקע שונות. לכן, בסניף סנטר טקסי רמת גן מקפידים על ניקיון וחיטוי המוניות בתדירות גבוהה, מתוך דאגה וחשיבה על הנוסעים, כל המוניות הנגישות חדשות ומאובזרות במעלון חשמלי נוח מאוד לשימוש. בנוסף המוניות גם גדולות ומרווחות ונוחות לישיבה וקיים ברכבים גם תא מטען גדול לאחסון. 

לסיכום, נגישות מעולם לא הייתה קלה יותר. במיוחד עכשיו בתקופת הקורונה מוניות נגישות נחוצות לרבים. בשיחת טלפון אחת לסנטר טקסי רמת גן ניתן להזמין בקלות מונית נגישה שתוכל לקחת אתכם לכל מקום. 

אהבתם? שתפו