סנטר טקסי

מונית 6 מושבים בראשל"צ

תוכן עניינים

Facebook
Twitter
LinkedIn
"סנטר טקסי עם שירות הסעות ומוניות ל6 נוסעים בראשון לציון, נס ציונה, רחובות, באר יעקב, והיישובים בסביבה."

מוניות גדולות בראשון לציון למגוון רחב של יעדים

כבר שנים שסנטר טקסי מציעה שירותי הסעות ומוניות גדולות בראשון לציון למגוון רחב של יעדים במחירים מוזלים, וזמינות מיידית, ללא צורך בהזמנה מראש. המטרה היא לספק פתרון למשפחות וקבוצות נוסעים המעוניינים ברכב מרווח ונוח לטיולים, אירועים משפחתיים, או הסעות לנתב"ג .

נתב"ג: הסעות אל נתב"ג ובחזרה במחיר משתלם.

נסיעה במונית גדולה לנתב"ג עדיפה על אופציות אחרות, במיוחד למשפחות או קבוצת חברים. לקחת מונית גדולה זו אופציה זולה יותר מאשר לקחת שתי מוניות. זה עדיף גם על נסיעה ברכבת, במיוחד בגלל המזוודות והתיקים. בנסיעות ארוכות מומלץ להזמין מונית גדולה בעלת תא מטען גדול שיכול להכיל מזוודות רבות בצורה נוחה.
הנהג אוסף אתכם מהבית ולוקח אתכם ישירות לטרמינל אליו אתם צריכים להגיע. בחזרה לארץ, נהג המונית יחכה לכם בתיאום מראש ביציאה משדה התעופה, ויעזור לכם עם המזוודות. *במידה וקיים צורך ניתן להוסיף כיסא תינוק או סלקל.

מונית גדולה היא פתרון מצוין

אירועים:

שירות נוסף הוא – נהג ליום שלם, לאירועים משפחתיים שונים כמו בר או בת מצווה, וחתונות. הנהג יתלווה אליכם במשך כל היום, מהבוקר עד סוף האירוע וייקח אתכם ממקום למקום לפי הצורך. כך גם באירועים בשעות הערב ובשעות היותר מאוחרות. רבים מאיתנו אוהבים לשתות אלכוהול ולהשתכר באירועים ובשמחות. מונית גדולה היא פתרון מצוין לכך. ללא שום סיכון או צורך לעלות על הכביש – אם שותים, לא נוהגים.

טיולים ותיירות פנים:

הזמינו סוג רכב המתאים לקבוצת חברים, משפחה, או תיירים מחו"ל. גם כאן הנהג יאסוף אתכם בבוקר ויתלווה אליכם במשך כל היום. שירות הסעות מוביל לכל חלקי הארץ, כדי שאתם תוכלו להכיר את הארץ ולטייל איפה שתרצו. השירות מומלץ במיוחד למדריכי טיולים ומורי דרך שמוציאים טיולים והדרכות בקבוצות קטנות וגם למשפחות שרוצות לטייל באופן עצמאי.

נסיעה בינעירונית:

כיום, בתקופת הקורונה רבים מאיתנו מנסים לשמור כמה שיותר על ריחוק ובידוד חברתי ובפרט להימנע מנסיעה באוטובוסים, שיכולים להיות לא נקיים וצפופים יתר על המידה. קבוצת חברים או עובדים ממקום העבודה יכולים להזמין מונית גדולה. המוניות שלנו נקיות מרווחות ונעימות לנוסעים. בנוסף, נסיעה כקבוצה במונית גדולה יכולה לחסוך לכם את הנהיגה בפקקים ואף תהיה מהירה יותר עם שימוש בנתיב התחבורה הציבורית. שירות המוניות הגדולות ניתן בכל תחנות סנטר טקסי ועכשיו גם בתחנת ראשון לציון.

לסיכום, הזמנה של מונית גדולה היא הבחירה המשתלמת ביותר עבור מקומות שונים ולהמון שימושים, לבילויי פנאי ולשעות העבודה, וכל זה עם שירות מהיר, אמין ובמחיר הוגן.

אהבתם? שתפו