סנטר טקסי

מונית לנכים בתל אביב יפו

תוכן עניינים

Facebook
Twitter
LinkedIn
נכים רבים לא מחזיקים ברכב נגיש בגלל עלויות ההחזקה הגבוהות שלו. כמו כן, בחלק מהמקרים הנכה מוכרח להעזר בנהג פרטי. נסיעה באוטובוס יכולה להיות מתישה ולא נוחה, בפרט בתל אביב – פקקים ולא תמיד ניתן למצוא חניית נכים זמינה וקרובה אל המקום אליו צריכים להגיע.

סנטר טקסי משיקים שירות חדש בתל אביב

בשיחת טלפון פשוטה ניתן להזמין מונית נגישה לנכים. השירות קיים כבר בערים רבות במרכז, ועכשיו גם בתל אביב.
ניתן להתקשר לתחנת המוניות והסדרן ישלח מונית מתאימה עם נהג אדיב שייקח אתכם בדיוק למקום שתצטרכו ויסייע בכל מה שניתן, כדי שחווית היציאה מהבית שלכם תהיה פשוטה וקלה, כמו לכל אחד אחר. 

חיים, נכה הנעזר בכיסא גלגלים זה שנים רבות ולקוח קבוע של סנטר טקסי בעיר: " אני שמח מאוד לשמוע שהשירות הזה של מוניות נגישות ממשיך ומתרחב לערים נוספות. מאז שהתחלתי להשתמש בשירות המוניות הנגישות החיים שלי הרבה יותר קלים. אני יכול לצאת מהבית לבד, להסתובב ולעשות סידורים, כמו כל אחד אחר. אני מקווה מאוד שסנטר טקסי ימשיכו לפעול בעוד ועוד ערים, במטרה לעזור לעוד אנשים כמוני."

מאז מגיפת הקורונה נוסעים רבים עברו מאוטובוס למונית

מאז שפרצה מגיפת הקורונה פחות אנשים נוסעים באוטובוסים ומעדיפים לנסוע במונית במטרה לשמור על ריחוק ובידוד חברתי ככל הניתן. גם נכים עושים זאת כדי לשמור על בריאותם.

נכים מזמינים מוניות נגישות, בכולן יש רמפה שבה הנכה יכול להסתייע. אפילו קיים רכב יוקרתי מסוג מרצדס מפוארת מדגם V קלאס בו ניתן להשתמש ללא תוספת עלות. הרכבים גדולים ומרווחים, ובמידה והנכה זקוק להליכון או אפילו כלב נחיה, יש מקום. 

חברת המוניות סנטר טקסי קיימת שנים רבות והיא חברה בעלת שם וניסיון בעולם המוניות וההסעות. לחברה ניסיון רב בעבודה עם משרדים ממשלתיים, חברות הייטק ואף עסקים קטנים. הכל בהזמנה אישית בהתאמה ללקוח והצורך שלו.

מלבד מוניות לנכים, החברה מציעה שירותים נוספים של מוניות גדולות ומרווחות, וואנים והסעות לאירועים, טיולים, ואף שירות שליחויות מהיר ואמין עם מחירים הוגנים לכל כיס. 

בימים אלו עובדים בסנטר טקסי על פיתוח אפליקציה בה יוכל הלקוח להזמין מונית מונגשת מותאמת לצרכיו האישיים. לקוחות החברה יבחרו בין הזמנת מונית בשיחת טלפון לבין הזמנת מונית באמצעות אפליקציה. אפשר להגיד שהיום, יותר מתמיד, הזמנת מונית נגישה מעולם לא הייתה קלה ונגישה יותר.

אהבתם? שתפו