סנטר טקסי

מוניות לנכים בראשון לציון

תוכן עניינים

Facebook
Twitter
LinkedIn

"לכולם מגיע תחבורה ציבורית נגישה ויעילה" אומר אחד מבעלי סנטר טקסי, "היום אנו מוסיפים עוד רכבי הסעה נגישים לנכים עם כיסא גלגלים כדי להקל על אוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים."

"אמנם אנו מספקים מוניות נגישות בפריסה ארצית, אך אנו יכולים להציע שירות מהיר במיוחד לתושבי ראשון לציון מפני שהם קרובים לתחנת המוניות שלנו. בחודשים האחרונים נוספו לקוחות פרטיים ומוסדות לקהל הלקוחות שלנו, ובעתיד הקרוב אנו מתכוונים להוסיף שירותים נוספים המסייעים לבעלי מוגבלויות להגיע בקלות לכל מקום" אומר מנהל התחנה של סנטר טקסי.

"בנוסף להנגשת המוניות הגדולות שלנו, הוספנו מונית מרצדס מפוארת מדגם V קלאס המתאימה לטיולים, אירועים, והסעת משפחות לנתב"ג בנוחות מקסימלית. אנו לא גובים עלות נוספת עבור הדגם המפואר, אך הביקוש גבוה ולכן כדאי להזמין מראש"

במוניות של סנטר טקסי התקינו את הציוד המתקדם ביותר המסייע למאות נכים מידי חודש להגיע לעבודה, לקופת החולים, או לבדיקות רפואיות. "אנו אוהבים לעזור ועושים זאת מידי יום בכיף" אומר אחד הנהגים בתחנת המוניות.

תחבורה נגישה בראש סדר העדיפויות עבור סנטר טקסי.
המאמץ של הנהגים לעזור לאנשים עם מוגבלות תמיד בעדיפות.
נראה שמנהלי התחנה באמת משתדלים לשפר את חווייתם של אנשים עם מוגבלויות ברחבי הארץ. צוות נהגים ורכבים ייעודי המיועד רק לנכים בהחלט ממחיש את הכוונות הטובות שלהם.
ברגע שהטלפון מצלצל אצל סדרן התחנה, צוות הנהגים מגיב במהירות לקריאה ומקבל את ההזמנה.

המטרה של סנטר טקסי היא לייצר תחבורה נגישה טובה יותר לאנשים עם מוגבלויות.
והם מאמינים שטכנולוגיה היא הדרך לעזור לאנשים עם מוגבלות בישראל. כיום יש קושי למצוא תחבורה נגישה ולכן נכים רבים נמנעים מנסיעה לחלוטין, מה שמוביל לבידוד ולדיכאון.
תחבורה נגישה לכולם היא אתגר אמיתי, אך היא יכולה להציל ולשפר את חייהם של נכים רבים בישראל.

הפתרון אולי יגיע מעולם הטכנולוגיה.
בסנטר טקסי חושבים על פיתוח אפליקציה למוניות והסעות נגישות כדי לאפשר הזמנת מונית נגישה בלחיצת כפתור. אפליקציית המוניות תציע מציעה מגוון תכונות נגישות לאנשים עם בעיות ניידות. תחנת המוניות סנטר טקסי היא חלק מתנועה הולכת וגוברת של בעלי עסקים המנסים לשנות לטובה את ענף המוניות הנגישות.

מוניות נגישות לנוסעים מבוגרים

נהיגה יכולה להיות מסוכנת עבור אנשים מבוגרים עם רפלקסים איטיים. ניידות עצמאית עוזרת לקשישים רבים להגיע לבדיקות רפואיות ויכולה לסייע בשיפור חייהם. עבור חלק מהקשישים מוניות נגישות הם סוג של קו הצלה. תחבורה נגישה עשויה להישמע כמו נושא משני עבור אנשים רבים, אך נושא בוער זה חייב לקבל הרבה יותר השקעה ציבורית ותשומת לב ממשלתית.

מוניות נגישות הן הסיבה מספר 1 שאנשים מבוגרים מתקשרים לתחנה – ולעתים קרובות הם מחפשים נואשות מונית נגישה שתיקח אותם לרופא או לסידורים חשובים אחרים. היעדר תחבורה נגישה היא אחת מהסיבות שאנשים מבוגרים עוברים לדיור מוגן, זהו שינוי גדול בחייהם שרבים יעדיפו שלא לבצע.

תחבורה ציבורית נגישה כמו אוטובוס יכולה לפעמים להיות אופציה עבור קשישים, אך אוטובוס נגיש אינו מגיע לכל מקום. לכן מוניות נגישות הם אופציה אטרקטיבית כל כך – הזמינות טובה יותר, והנהג יכול לעזור לאנשים להיכנס ולצאת מהמונית.

לסיכום:
עזרה לזולת היא תמריץ נוסף לעזור לאוכלוסייה מאתגרת יותר. על כל בעלי העסקים בישראל להמשיך לתמוך בנגישות עסקים לנכים וקשישים למען עתיד טוב יותר.

אהבתם? שתפו