סנטר טקסי

מוניות גדולות ברחובות: תחבורה גמישה משולבת יעילות ונוחות

תוכן עניינים

Facebook
Twitter
LinkedIn
הזמינו מוניות גדולות ברחובות, תחנת המוניות סנטר טקסי מציעה שירותי מוניות ל-5/6/7 נוסעים ומעלה 24 שעות ביממה במחירים אטרקטיביים

מה הם מוניות גדולות?

מוניות גדולות נועדו לא להחליף את מוניות הספיישל, הם נועדו לאפשר לקבוצות גדולות כמו משפחות וחברים לסוע ביחד באותה מונית. לדוגמא: אם אתם רוצים לסוע לאירוע, טיול, או לנתב"ג ואתם קבוצה של 5 אנשים ומעלה אתם תצטרכו מונית גדולה. בעצם מוניות גדולות משלימות את סך כל השירותים אותם מוניות הספיישל מציעות לציבור.

התחבורה הציבורית בישראל לא תמיד מצליחה למלא אחר כל הדרישות של קהל הנוסעים בישראל. ולכן כל פתרון מחוץ לקופסא הוא פתרון מבורך. מונית גדולה המתאימה ל-5/6 אנשים עונה על צורך מאוד חשוב של קהל נוסעים המעוניין לסוע ביחד מנקודה A לנקודה B.

נסיעה משותפת כדי להוזיל את עלות הנסיעה

מוניות גדולות יכולות גם להציע שירות של נסיעה משותפת כדי להוזיל את עלות הנסיעה וגם לסייע להוריד את העומס בכבישי ישראל. חלק מהישראלים לא בטוח מכירים את האפשרות של הזמנת מונית גדולה. לכן חשוב לייצר מודעות לשירות הזה שנקרא "מונית גדולה" כדי שעוד ישראלים יוכלו לחסוך בהוצאות הנסיעה.

תחבורה גמישה
הביקוש למוניות גדולות משתנה מאוד במהלך השנה, ובחודשי הקיץ הביקוש למוניות גדולות עולה משמעותית מפני שיותר ויותר משפחות וקבוצות מתכננות טיולים לחו"ל. לכן אם אתם מתכננים להזמין מונית גדולה בנסיעה הקרובה לנתב"ג – הזמינו את המונית כמה ימים מראש, אחרת אתם עלולים להתקע ברגע האחרון בלי מונית.

אחת הערים בה הביקוש למוניות גדולות הוא גבוה היא רחובות. רחובות היא עיר של משפחות במצב סוציואקונומי בינוני-גבוה, כלומר, אנשים רבים ברחובות יכולים להרשות לעצמם טיול לחו"ל בחופש הגודל, בפסח, וכו'.

אם אתם גרים ברחובות תוכלו להזמין מונית גדולה מתחנת המוניות "סנטר טקסי" – תחנת מוניות גדולה עם מחירים אטרקטיביים הפועלת 24 שעות ביממה. לסנטר טקסי צי רכבים מגוון הכולל מוניות ספיישל ל-4 נוסעים עם גגון (יש אפשרות לסטיישן), מוניות מרצדס גדולות המתאימות ל5/6 אנשים, או מיניבוסים מפוארים ל-10 אנשים ומעלה.

לצד זאת, כדי לעזור לאוכלוסיות עם מוגבלויות שצריך לסייע להם, בסנטר טקסי ניתן להזמין הסעה נגישה עם מעלון לכיסא גלגלים.

נסיעה במונית גדולה זהה לנסיעה במונית ספיישל רגילה, הכוונה, איסוף הנוסעים הוא מפתח הבית. ברחבי ישראל המגמה הולכת וגוברת של נוסעים הבוחרים להזמין מונית גדולה. אם בעבר היינו צריכים להזמין 2 מוניות ל-5 אנשים, היום תוכלו להזמין מונית גדולה. החוכמה זה לעשות את ההתאמה לצרכים שלכם. בין אם זה נסיעה עירונית, בינעירונית,  נסיעה לנתב"ג או מנתב"ג . .

אהבתם? שתפו