סנטר טקסי

מה אתם חייבים לדעת על מונית 5 מקומות

מונית 5 מושבים היא מונית גדולה מסוג ואן המאפשרת נסיעה בעת ובעונה אחת של 5 אנשים יחדיו. מבנה תא הנוסעים בדרך כלל מאפשר ישיבה ליד הנהג, שורה אמצעית של 2 מושבים ושורה אחורית של 2 מושבים. מוניות 5 מושבים הן אופציה פופולרית עבור קבוצות של אנשים, כמו משפחות או חברים, או עבור אנשים עם הרבה מזוודות

תוכן עניינים

Facebook
Twitter

דברים שצריך לדעת על מוניות 5 מושבים

מוניות ל-5 אנשים הן אופציה בטוחה ומשתלמת לנסיעה בקבוצה קטנה, מונית של 5 מושבים מציעה חלופה חסכונית לשירותי הסעות במיניבוס. רוב המוניות הגדולות מספקות נוחות מרבית לנוסעים, מפני שיש בהן יותר מקום לרגליים, תא נוסעים מרווח וכיסא נפרד לכל נוסע.

מוניות 5 מושבים הן אופציה פופולרית

מוניות ל5 נוסעים עדיין לא מוכרות בישראל ולכן חשוב מאוד שתדעו בדיוק מהן. כיוון שהחוק במדינת ישראל אינו מחייב תחנות מוניות לספק שירות של מוניות גדולות הן הרבה פחות נפוצות ממוניות רגילות.

למצוא מונית ל-5 מהרגע להרגע יכול להיות מתסכל, לכן כדאי להכיר פתרונות יצירתיים שיאפשרו לכם למצוא מונית גדולה ברגע שתצטרכו להגיע לנתב"ג או ליעד מרוחק הנמצא מחוץ לעיר.

צוות המומחים שלנו הכין עבורכם רשימה של דברים שכל אחד חייב על מוניות של 5 מושבים בישראל.

אז כמו שהזכרנו מקודם, אם אתם מחפשים דרך חסכונית לנסוע עם קבוצה קטנה של אנשים, מונית 5 מושבים היא אופציה מצוינת.

מה היתרונות של מונית ל-5? 

מחיר: מונית ל5 נוסעים הן בדרך כלל זולות יותר מהזמנה של 2 מוניות רגילות או הזמנה של מיניבוס מחברת הסעות, מדובר בפתרון ביניים המאפשר נסיעה משפחתית או קבוצתית בעלות משתלמת לכל כיס. 

מבחינת תמחור הנסיעה, המחיר עלול להשתנות בהתאם לחברה, למרחק הנסיעה ופרמטרים אחרים. באופן כללי, מוניות ואן הן אופציה חסכונית יותר משירותי הסעות רגילים.

גודל: למי שעדיין לא מכיר, למונית ואן יש תא נוסעים ותא מטען גדול יותר מאשר מונית רגילה. בעיקרון, מדובר במונית שנועדה לתת מענה לצרכים של משפחה, הכוללים העמסת מטען, ושימוש בכל מושבי הנוסעים. מונית גדולה נותנת מענה למי שמונית סדאן (ארבע דלתות) אינה מתאימה.

בעוד מונית סדאן מציעה תא מטען מוגבל, 4 מושבי נוסעים ונגישות בעייתית, במונית גדולה תקבלו נפח תא נוסעים ענק. בתא המטען אפשר לשים הכל בקלות, ובנגישות מלאה. אין שום בעיה להכניס עגלת תינוק ועוד כמה מזוודות גדולות.

להלן כמה טיפים להזמנת מונית 5 מושבים:

  • הזמינו את המונית מראש
  • השוו מחירים בין חברות מוניות שונות
  • הזמינו את המונית למקום שבו אתם נמצאים
  • ספקו לנהג את כל המידע הנדרש, כמו כתובת, יעד, מספר הנוסעים, וכו'

נסיעה טובה!

אהבתם? שתפו