סנטר טקסי

הסעה לנכים בבאר יעקב בקורונה

תוכן עניינים

Facebook
Twitter
LinkedIn
חברת סנטר טקסי מנסה להקל על הנכים בבאר יעקב ע"י שירות היסעים נגיש עבורם, בו הנהג לוקח אותם ישר מהבית בדיוק למקום אליו הם צריכים להגיע.

שירות הסעת נכים לאחר תהליך חיטוי וניקוי

גם בבאר יעקב כולם משתמשים בתחבורה ציבורית ומאז תחילתה של מגפת הקורונה התחבורה הציבורית בבאר יעקב היא עוד פחות מספקת משהייתה לפניה. אז אם כך הדבר, חשבו כיצד עניין התחבורה הציבורית מעסיק את תושבי באר יעקב המשתמשים בכיסא גלגלים.
אלה נזקקים לסיוע של מלווה על מנת לעלות על תחבורה ציבורית, מאחר והוא זה שאמון על פתיחת הרמפה שתאפשר להם לעלות על ההסעה. גם כאשר יעלו על ההסעה, לא בטוח שיתאפשר להם לשבת במרחב גדול ושבתחבורה הציבורית בה ישתמשו יהיה להם את כל המרחב והמקום שהם צריכים. ובימים אלו, בזמן עליית התחלואה מרחב גדול וריחוק בין אדם לאדם, הינו דבר בסיסי.

אי לכך, נשללת מהנכים בבאר יעקב היכולת לנסוע בתחבורה ציבורית אשר תהיה נוחה ונגישה עבורם, מה שוודאי גורם לרבים לוותר עליה מראש. כי אם התחבורה הציבורית אינה נגישה ומאפשרת נוחות ושימוש סביר עבורי כפי שהיא מאפשרת לכולם, מה שמקשה עליי להשתמש בה, למה שאשתמש בתחבורה הציבורית כלל?
כך בעצם נמנעת הזכות מהנכים בבאר יעקב להשתמש בתחבורה ציבורית והם נאלצים לוותר על צורך בסיסי – יציאה מהבית והתניידות.

חברת סנטר טקסי מנסה להקל על הנכים בבאר יעקב, ע"י שירות היסעים נגיש עבורם, בו הנהג לוקח אותם ישר מהבית בדיוק למקום אליו הם צריכים להגיע. טרם ההסעה מתבצע תהליך חיטוי וניקוי, במיוחד כעת בתקופת הקורונה המאתגרת ועושה רושם שהדבר החשוב ביותר כדי לא להידבק בנגיף – הוא שמירה על ההיגיינה האישית שלנו.

שירות היסעים נפרד ונגיש הוא צורך בסיסי

אנו בסנטר טקסי מזדהים עם צרכי בעלי כיסאות הגלגלים בבאר יעקב ומבינים את מורכבות המצב עבורם – אין תחבורה ציבורית נגישה להם ולצרכיהם, ובהסעה הקיימת לא ניתן לשמור מרחק. אנו דואגים לתת מענה ולספק צורך זה תוך הסתכלות על הקושי כחלק מבעיה גדולה יותר – מגפת הקורונה

נושא התחבורה בזמן הקורונה הוא נושא שמוזכר רבות בתקשורת לאחרונה כיוון שידוע שבתקופה זו, מסוכן אף יותר לנסוע בתחבורה ציבורית, מאחר ולא ידועה לנו רמת הניקיון וההיגיינה בסוג ההסעה בה בחרנו. 

על כן בסנטר טקסי אנו מקפידים ביותר על ניקוי וחיטוי ההיסעים שלנו, כדי לאפשר לכל הנוסעים שלנו להרגיש בטוחים ומוגנים בכל נסיעה. 

לסיכום, נגישות מעולם לא הייתה פשוטה וזמינה יותר. במיוחד בתקופה מיוחדת זו כאשר שירות היסעים נפרד ונגיש הוא צורך בסיסי, בחברת סנטר טקסי תוכלו להזמין בקלות רבה שירות היסעים נגיש לאן שלא תצטרכו.